- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Duet Palace x Vans przedstawia zestaw butów Sk8-Hi „Shroom Pack”

Zespół projektantów, który został utworzony na linii Palace x Vans, dostarcza nam owoce swoich wielotygodniowych prac. Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie zestaw butów Vans Sk8 Hi zatytulowany „Shroom Pack”.

Głównym motywem przewodnim i tematyką są… magiczne grzybki, które hoduje grupa młodych naukowców w międzyczasie jeżdżąc na desce. W swoim laboratorium trzymają grzybki i buty żyją w jednym ekosystemie.

Zatem co otrzymujemy od wspomnianej dwójki?

Na sklepowych półkach wylądowały trzy wersje kolorystyczne kultowego modelu Vans Sk8 Hi. Możemy powinąć opcję w kolorze Blue, Marshmallow lub Yellow (albo wszystkie razem jak mamy na to ochotę).

Ogólny zamysł projektowy jest taki sam – zamszowy przód, okolice wiązania, język i tył cholewki, a boczne panele wykonali z płótna. Przy czym wspomniane boki pokryte są grafikami przedstawiającymi małe magiczne grzybki. Grafika z parą grzybków pojawia się również na tyle buta.

Zwieńczeniem myśli zespołu designerów jest kolor biały. To właśnie on barwi sznurowanie, boczny branding oraz podeszwę, na której stoi każda z wymienionych kolorystyk.

Premiera butów Palace x Vans Sk8 Hi „Shroom Pack” odbyła się w dniu dzisiejszym, czyli 5 listopada. Buty możecie zgarnąć z ich sklepu online. Zanim się tam udacie to obadajcie dołączone materiały zdjęciowe i krótkie video.

Palace Vans Sk8 Hi Shroom Pack 1 Palace Vans Sk8 Hi Shroom Pack 2 Palace Vans Sk8 Hi Shroom Pack 3 Palace Vans Sk8 Hi Shroom Pack 4 Palace Vans Sk8 Hi Shroom Pack 5 Palace Vans Sk8 Hi Shroom Pack 6

- Reklama -SNIPESSNIPES