- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaLifestyleSportParis Saint-Germain prezentuje koszulki piłkarskie na sezon 2019/20

Paris Saint-Germain prezentuje koszulki piłkarskie na sezon 2019/20

Po tym jak Paris Sain-Germain podpisało największy kontrakt z Nike w swojej historii przyszła pora by zaprezentować koszulki piłkarskie na sezon 2019/20.

Nowe koszulki celebrują 30 lecie wspólnej drogi nowoczesnym ujęciem historycznego stylu. Ciemnogranatowe koszulki charakteryzują trzy równej szerokości pasy: dwa białe i jeden czerwony. Nie widać tu kołnierzyka, mamy w zamian jedynie v-neck.

„Zawsze byłem wielkim fanem Nike i to świetna wiadomość, że będą nowe projekty koszulek PSG w przyszłości”, mówi napastnik Kylian Mbappé. „Nowy zestaw jest naprawdę piękny, naprawdę klasyczny i miło jest zobaczyć pasy z powrotem na domowej koszulce. Jestem pewien, że fani będą z tego naprawdę zadowoleni. ”

Dochodzi do tego kilka dodatkowych smaczków jak chociażby słowo „Paris” na odwrocie kołnierza, które podkreśla połączenie klubu z miastem i jego mieszkańcami oraz kultowy wzór Hechter, który symbolizuje 30 lat współpracy pomiędzy klubem Paris Saint-Germain a Nike. Reszta zestawu zawiera niebieskie spodenki i niebieskie skarpetki.

„Biorąc pod uwagę rocznicę, uznaliśmy, że słuszne jest wprowadzenie nowoczesnej interpretacji historycznej koszulki i zaprojektowanie jej naprawdę zgodnie z tożsamością klubu” – mówi Pete Hoppins, starszy dyrektor ds. Projektowania Nike Football Apparel. „Wykorzystanie dziedzictwa przez nowoczesne spojrzenie Nike zapewnia naprawdę klasyczny wygląd najnowszej wersji jednej z najbardziej rozpoznawalnych koszulek piłkarskich w Europie ”.

A gdzie kupić nowe koszulki piłkarskie PSG? Najlepiej udać się do internetowego sklepu Nike pod tym linkiem, gdzie można już kupić coś dla siebie.

koszulki pilkarskie nike paris saint-germain 2019-20 1 koszulki pilkarskie nike paris saint-germain 2019-20 2 koszulki pilkarskie nike paris saint-germain 2019-20 3 koszulki pilkarskie nike paris saint-germain 2019-20 4

LINK DO SKLEPU

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: