Od czasu do czasu staramy odejść od głównej tematyki naszej strony i przedstawić Wam coś kreatywnego, innego i przede wszystkim interesującego.

Wpisy, które cieszą się Waszym zainteresowanie to te przedstawiające serie fotografii na dany temat lub autorstwa danego fotografa. Dzisiejszym bohaterem będzie Paweł Franik. Filmowiec i fotograf urodzony w 1991 roku i mieszkający w Knurowie jest obecnie studentem na WST.

Przedstawiamy Wam jego serię zatytułowaną On His Own. Przedstawia ona pojedyncze jednostki otoczone przez duże przestrzenie. Celem tej sesji było zwrócenie uwagi na fakt bycia samemu i ogrom otaczającego nas świata. Nie ważne czy jesteś samotny czy masz rodzinę wokół siebie, każdy z nas potrzebuje chwili by pobyć samemu i skupić się tylko i wyłącznie na swojej osobie. Całość ujęta jest w piękny minimalistyczny sposób.

Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-1 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-2 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-3 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-4 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-5 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-6 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-7 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-8 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-9 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-10 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-11 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-12 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-13 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-14 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie-15 Pawel Franik i jego niesamowite minimalistyczne fotografie

Reklama
air jordan