Strona główna Sztuka Muzyka Pezet wypuszcza teledysk do "Obrazy Pollocka" i zapowiada album "Muzyka Współczesna"

Pezet wypuszcza teledysk do „Obrazy Pollocka” i zapowiada album „Muzyka Współczesna”

Koniec tygodnia dla fanów polskiego rapu jest jak najbardziej udany. Pezet wrzucił właśnie do sieci swój najnowszy teledysk do kawałka „Obrazy Pollocka” i zapowiada album „Muzyka Współczesna”.

Za reżyserię materiału video odpowiadał Filip Bartczak, który nakręcił również klip do „Piromana”. Za produkcję nowego kawałka odpowiadał Auer i jak mówią plotki będzie on również odpowiedzialny za kilka innych tracków, być może nawet za cały album.

„Myślę, że brzmi to zajebiście i trochę niespodziewanie. Czerpiemy nadal z oldschoolu, brzmienia lat 90-tych się wkradają, ale też nawiązuje do deep house czy techno.” – mówi Pezet.

Po 7 letniej przerwie Pezet ku uciesze wielu fanów powraca na scenę z nowym krążkiem. „Muzyka Współczesna”, bo taki tytuł będzie nosiła nowa produkcja, pojawi się na rynku już za kilka tygodni. Premiera albumu ustawiona jest na 27 września 2019 roku, a już dziś można zamówić limitowany preorder pod tym linkiem.

pezet muzyka wspolczesna

„Muzyka współczesna” to album po prostu o życiu. Tak jak „Muzyka Klasyczna” czy „Muzyka Poważna” tylko z perspektywy prawie 40-letniego faceta, który nadal chciałby czasem robić głupoty, jednak życie teraz wygląda zupełnie inaczej. Momentami prowadzi to do frustracji, innym razem do radości, miłości i sensu. Świat zmienia się bardzo szybko, moje pokolenie to dziś ludzie dorośli, choć niektórzy dojrzewają, inni nie. Wbrew pozorom problemy mamy podobne jak wtedy. Płyta jest inspirowana latami 90-tymi. Nie jest to jednak boom bap rap, to mieszanka brzmień z tamtych lat, różnych i w nowej odsłonie. Znajdzie się jednak i 90 BPM i miejsce dla dj’a.”- tak o albumie mówi Pezet.

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: