- Reklama -NIkeNIke

Pierwsze zdjęcia BEN G x Nike SB Dunk Low

Skateboardowy oddział Nike nie zwalnia i nie ma praktycznie miesiąca w którym nie pojawiłaby się jakaś kolaboracja. Najnowszy projekt powstanie na linii BEN G x Nike SB i przyniesie nam nowe wcielenie butów Dunk Low.

BEN G to amsterdamski butik zajmujący się skateboardingiem, nad którym swego czasu urzędowała inna marka / sklep – Patta.

Poniżej dołączamy screeny ze IG Stories Erica Kostona – legendarnego skatera jeżdżącego dla Nike SB. Dostał on właśnie nową sylwetkę, którą podzielił się ze światem. Widzimy zatem całą białą konstrukcję stojącą na postarzałej pożółkłej podeszwie, a całość dopełnia zielona wyściółka. To jednak nie koniec, ponieważ dorzucono do tego wytłaczane mini Swooshe na całej cholewce nadając temu wydaniu wyjątkowości i charakteru. Kropką nad i zdaje się być czerwono czarno zielona metka z białym brandingiem.

Oczywiście na chwilę obecną szczegóły dotyczące premiery butów BEN G x Nike SB Dunk Low owiane są tajemnicą. Jak tylko dowiemy się kiedy wylądują w oficjalnym sklepie Nike SB to od razu damy Wam znać.

BEN G x Nike SB Dunk Low 1 BEN G x Nike SB Dunk Low 2 BEN G x Nike SB Dunk Low 3 BEN G x Nike SB Dunk Low 4

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: