- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia butów Kevin Bradley x Nike SB Blazer Mid „Hell”

Pierwsze zdjęcia butów Kevin Bradley x Nike SB Blazer Mid „Hell”

Pamiętacie jak na początku kwietnia pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia butów Blazer Low „Heaven” będących efektem współpracy na linii Kevin Bradley x Nike SB? Okazuje się, że ich wspólne przedsięwzięcie pod tytułem „Kevin and Hell” przyniesie nam również buty Blazer Mid w wydaniu „Hell”.

Nasza podróż z nieba do piekła dobiega właśnie końca, a tak będzie wyglądał nasz nowy dom. Robi się nam gorąco od samego opisywania tej piekielnej wersji. Sama cholewka będzie zabarwiona na ognistą czerwień, a jej przełamaniem wydają się być czarne akcenty w postaci wiązania, ogromny Swoosh na boku, jak również zapiętka i sama podeszwa. Ciekawostką jest tu fakt, że na zapiętce zamiast brandingu zobaczymy ognistą czeluść, a na wkładkach umieszczono wzór imitujący płomienie. Kropką nad i zdaje się być drugi komplet sznurówek w kolorze żółtym wyglądające niczym piekielne płomienie ognia.

Za projekt tych butów odpowiadał młody skater Kevin Bradley sponsorowany przez takich tuzów jak Fucking Awesome, Supreme czy Spitfire.

Jedyne co wiemy na chwilę obecną to to, że buty Kevin Bradley x Nike SB Blazer Mid „Hell” wyjdą w ramach Nike SB Orange Label, a to oznacza że w czerwcu zobaczymy je jedynie w skateshopach jak poznański miniramp lub warszawski SH Store.

Kevin Bradley x Nike SB Blazer Mid Hell 1 Kevin Bradley x Nike SB Blazer Mid Hell 2 Kevin Bradley x Nike SB Blazer Mid Hell 3 Kevin Bradley x Nike SB Blazer Mid Hell 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: