- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia Off-White x Nike Vapor Street "Green"

Pierwsze zdjęcia Off-White x Nike Vapor Street „Green”

Po tym jak Virgil Abloh ogłosił koniec kolaboracji z Nike przy projekt The Ten nie oznaczało to, że wspomniana dwójka nigdy nie zasiądzie przy jednym stole projektowym. Kolejnym efektem ich wspólnych działań są poniższe Nike Vapor Street w kolorystyce „Green”.

Nowe wydanie jest częścią przedsięwzięcia Track & Field, czyli damskiej kolekcji stworzonej dla amerykańskich biegaczek. Wcześniej pokazywaliśmy między innymi Nike Air Zoom Terra Kiger 5, a dzisiejszym bohaterem są stosunkowo młode Vapor Street.

Model stojący na podeszwie z niezwykle dynamiczną amortyzacją Nike React będzie miał inną niż zazwyczaj cholewkę. Przędzy Flyknit zastąpiono swego rodzaju tworzywem, które zostało zabarwione na zielono i dopełnione żółtym Swooshem oraz wyściółką, jak również czerwonymi i czarnymi sznurówkami. Tak tak, mamy dwa komplety sznurowania. Kropką nad i są „szpikulce” zamontowane od spodu podeszwy nawiązujące do wyczynowych butów biegowych.

Szczegółów związanych z premierą widocznych tu butów Off-White x Nike Vapoir Street React jeszcze nie znamy. Jak tylko pojawią się pierwsze przecieki co do ich dostępności w internetowym sklepie Nike to od razu damy Wam znać.

Off-White x Nike Vapoir Street React 1 Off-White x Nike Vapoir Street React 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

SourceOnusInfo
- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: