- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPierwsze dokładniejsze zdjęcia butów Undercover x Nike Waffle Racer

Pierwsze dokładniejsze zdjęcia butów Undercover x Nike Waffle Racer

Już za kilka chwil premiera butów Zoom Fly SP w linii Gyakusou, a duet Undercover x Nike pichci kolejne wspólne przedsięwzięcia. Tym razem Jun Takahashi wziął na warsztat klasyka w postaci Wafle Racer i przedstawił swoje wariacje na jego temat.

Widoczne poniżej buty zadebiutowały na Paris Fashion Week i od razu wznieciły niemałe zamieszanie w sneakersowym środowisku. Konstrukcja butów to zestawienie nylonowych paneli na boku z zamszowymi nakładkami wokół toeboxa i przy sznurowaniu. Jednakże centralnym punktem tego projektu jest tył cholewki, który od razu przykuwa uwagę swoim niestandardowym designem. Mamy tu delikatny retro futurystyczny klimat, któremu towarzyszy skromny branding na podeszwie pod piętą.

Konkretów co do premiery butów Undercover x Nike Waffle Racer jeszcze nie znamy, ale możemy się spodziewać trzech kolorystyk: zielonej, a także czerwonej i granatowej.

Undercover x Nike Waffle Racer-1 Undercover x Nike Waffle Racer-2 Undercover x Nike Waffle Racer-3 Undercover x Nike Waffle Racer-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: