- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaPolo Ralph Lauren wydaje na nowo torby i plecaki z lat 90-tych

Polo Ralph Lauren wydaje na nowo torby i plecaki z lat 90-tych

Wielki powrót lat 90-tych dalej w grze. Tym razem sięga do nich Polo Ralph Lauren i przywraca ze swojego archiwum kolekcję toreb i plecaków, z którym zapoznacie się poniżej.

Kolekcja inspirowana jest pierwszą kolekcją Polo Sport z 1992 roku, a w jej skład wchodzi plecak, torba treningowa, a także dwie torby na zakupy, saszetka na pasku i na biodra, jak również portfel i pasek. Każda z wymienionych pozycji została zaprojektowana w podobny sposób i na ikoniczny styl Polo Sport. Wszystko została zabarwione na czarno i dopieszczone amerykańską flagą oraz biało czerwono niebieskim brandingiem. Przy ich produkcji skorzystano z nylonowego twillu, technicznego płótna, a także wytrzymałego bawełnianego płótna i parcianej taśmy.

Pozycjami, które wyróżniają się z tej kolekcji jest bezsprzecznie plecak z dodatkowymi linkami na przodzie, a także torba na zakupy z kolorowymi frontami. Absolutnym topem wydaje się torba na krótką podróż lub do celów treningowych, aż na odległość czuć starą dobrą stylistykę.

Torby i plecaki Polo Ralph Lauren kupicie w internetowym sklepie SSENSE.

polo ralph lauren 1 polo ralph lauren 2 polo ralph lauren 3 polo ralph lauren 4 polo ralph lauren 5 polo ralph lauren 6 polo ralph lauren 7 polo ralph lauren 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: