- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaSztukaMuzykaPost Malone najmłodszym artystą z trzema diamentowymi singlami!

Post Malone najmłodszym artystą z trzema diamentowymi singlami!

Post Malone jest już oficjalnie najmłodszym artystą na scenie muzycznej, któremu udało się uzyskać status diamentowego singla aż przy trzech utworach i to w wieku zaledwie 25 lat.

Status platynowego singla uzyskuje się przy ilości 10 milionów kopii. Na taki tytuł zasłużyły kawałki “Congratulations” z udziałem Quavo, “Sunflower” razem ze Swae Lee oraz “Rockstar” z featuringiem 21 Savage.

Informacje o tym tytule przekazał również jego manager Dre London:

„Mama!! Znowu to zrobiliśmy!! Takie rzeczy nie dzieją się tylko w filmach, ale zdarzają się też w prawdziwym życiu !! ” napisał, udostępniając potwierdzenie certyfikatów. „Kto by pomyślał, że twój syn z ulic Brixton South London kiedykolwiek odkryłby najmłodszego artystę w historii [USA], który zgarnie 3 diamentowe płyty. Gratulacje dla mojego zioma @postmalone Zrobiliśmy to!! I dopiero się rozkręcamy!!!”

Obok faktu bycia najmłodszym, Post Malone dołącza również do grona takich osób jak Bruno Mars, Katy Perry, Eminem, Ed Sheeran oraz Justin Bieber, które mają na swoim koncie trzy diamentowe odznaczenia na terenie Stanów Zjednoczonych.

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: