- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPOWRACA NIKE AIR MAX 96

POWRACA NIKE AIR MAX 96

Nike Sportswear stara się uczcić każdą okrągłą rocznicę wydaniem retro. Tym razem nie będzie inaczej i z okazji 20 lecia na sklepowe półki powraca model Air Max 96.

Biegówki z 1996 roku, które zostały zaprojektowane przez Sergio Lozano, tego samego designera, który odpowiedzialny był za poprzednika – Air Max 95. Jego inspiracją były fale na oceanie co widać na cholewce. Natomiast podeszwa to sama jednostka co u wyżej wspomnianego poprzednika, niestety w tym wydaniu to właśnie ona została zmieniona na coś w stylu Air Max 95 Ultra. Niestety Nike nie przywróci oryginalnej wersji.

Na sklepowych półkach pojawią się w pierwszej kolejności dwie oryginalne kolorystyki sprzed lat. Pierwsza z nich to biel z granatem, w której akcenty mamy w jaskrawej zieleni. Drugi z kolei wariant to czerń i biel z dodatkami w fiolecie.

Konkretów do premiery butów Nike Air Max 96 niestety jeszcze nie znamy, ale nie powinien to być jakiś odległy termin. Sprawdzajcie zatem na bieżąco dział nowości w sklepie Nike.

POWRACA NIKE AIR MAX 96-1 POWRACA NIKE AIR MAX 96-2 POWRACA NIKE AIR MAX 96-3 POWRACA NIKE AIR MAX 96-4 POWRACA NIKE AIR MAX 96-5 POWRACA NIKE AIR MAX 96-6 POWRACA NIKE AIR MAX 96-7 POWRACA NIKE AIR MAX 96-8 POWRACA NIKE AIR MAX 96-9 POWRACA NIKE AIR MAX 96-10 POWRACA NIKE AIR MAX 96-11 POWRACA NIKE AIR MAX 96-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: