- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersadidas EQT Solution FYW powracają w oryginalnej wersji sprzed lat!

adidas EQT Solution FYW powracają w oryginalnej wersji sprzed lat!

Pamiętacie nasz artykuł, a raczej listę 9 modeli butów, na których powrót liczymy w 2018 roku? Okazuje się, że chyba ktoś z siedziby adidasa zajrzał do niego przypadkiem i przywrócił jeden ze wspomnianych tam modeli. Mowa o adidas EQT Solution FYW, które powracają w oryginalnej wersji sprzed lat!

Przed Wami but prosto z 1998 roku (szkoda, że nie udało się w zeszłym roku), który był częścią serii Feet Your Wear i Equipment z systemem Torsion w podeszwie. Jego elementami charakterystycznymi były trzy podłużne paski na boku przypominające ‚krople deszczu’ oraz asymetryczny toebox. Oczywiście podeszwa tych butów to istny twór z kosmosu. A tak na serio to projektantom zależało na tym by odwzorowywała anatomię ludzkiej stopy. Co ciekawe to właśnie na modelu tym wzorowali się designerzy adidasa i sam Kanye West tworząc nowe adidas Yeezy Wave Runner.

Otrzymujemy niemalże w 100% idealne odwzorowanie klasyka sprzed ponad 20 lat. Główną rolę w tym projekcie odgrywa połączenie bieli, która okupuje boczne panele z granatem barwiącym siateczkowe panele i wspomniane trzy krople oraz z czerwienią, która zdominowała górne partie cholewki. Towarzyszą temu delikatne neonowo żółte akcenty. Zresztą zerknijcie na wklejone poniżej oficjalne zdjęcia z siedziby niemieckiej marki.

Opisywana tu wersja OG butów adidas EQT Solution FYW pojawi się w oficjalnym sklepie adidas w ciągu najbliższych dni / tygodni.

adidas EQT Solution FYW OG White Dark Blue Solar Yellow FV3910 0 adidas EQT Solution FYW OG White Dark Blue Solar Yellow FV3910 1 adidas EQT Solution FYW OG White Dark Blue Solar Yellow FV3910 2 adidas EQT Solution FYW OG White Dark Blue Solar Yellow FV3910 3 adidas EQT Solution FYW OG White Dark Blue Solar Yellow FV3910 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: