- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaLifestyleSportPSG będzie grało w wyjazdowych koszulkach od marki Jordan Brand

PSG będzie grało w wyjazdowych koszulkach od marki Jordan Brand

Mniej więcej rok od debiutu trzeciego kompletu koszulek piłkarskich PSG, które zrobił Jordan Brand, francuska drużyna ogłosiła, że w tym roku amerykańska marka dostarczy im koszulki wyjazdowe!

W sezonie 2019 / 20 drużyna ze stolicy Francji będzie miał koszulki w słynnym odcieniu Infrared, czyli w wyrazistej czerwieni, która pierwszy została użyta w tej marce przy Air Jordan 6 w 1991 roku. Zarówno getry, jak i szorty oraz oczywiście koszulka będą zabarwione na kolor czerwony. Delikatne przełamanie przychodzi w postaci koloru czarnego przy wszelkiego rodzaju napisach, logotypach, numerach i cienkich pasach na kołnierzu i rękawkach. Zresztą zerknijcie na załączone poniżej fotografie.

Koszulki piłkarskie Jordan Brand i PSG zadebiutują w meczu towarzyskim 27 lipca przeciwko drużynie Inter Mediolan, który odbędzie się w Chinach. Później tacy zawodnicy jak Kylian Mbappé, Marco Verratti czt Marie-Antoinette Katoto będą je nosić w meczach wyjazdowych i to nie tylko w Lidze Mistrzów, ale również w lidze francuskiej.

Koszulki piłkarskie PSG x Jordan Brand możecie kupić w sklepie pod tym linkiem od 27 lipca bieżącego roku.

Natomiast mecze domowe Paris Saint-Germain będzie rozgrywał w komplecie koszulek od Nike.

jordan-brand-paris-saint-germain-away-kit-2019-20-5_89278 koszulki pilkarskie jordan psg 1 koszulki pilkarskie jordan psg 2 koszulki pilkarskie jordan psg 3 koszulki pilkarskie jordan psg 4 koszulki pilkarskie jordan psg 5 koszulki pilkarskie jordan psg 6 koszulki pilkarskie jordan psg 7

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: