- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaLifestyleSportPuma i AC Milan prezentują nowe koszulki piłkarskie nawiązujące do architektury miasta

Puma i AC Milan prezentują nowe koszulki piłkarskie nawiązujące do architektury miasta

Niemiecka marka PUMA i AC Milan zaprezentowali dziś nowe koszulki piłkarskie, które będą używane przez męskie, damskie i młodzieżowe drużyny podczas nadchodzącego sezonu 2020/21.

Zestaw domowy jest inspirowany elegancją i wielkością Mediolanu, jego wspaniałymi strukturami i ikoniczną architekturą. Mediolan to miasto o bogatej kulturze i historii; to miasto przepychu i kreatywności, w którym znajdują się jedne z najpiękniejszych i najbardziej znaczących budynków na świecie. Aby uczcić istotę i kulturę miasta, nowe koszulki są hołdem dla tradycji włoskiego miasta i jego współczesnego designu.

Galleria Vittorio Emanuele II znajduje się w samym sercu włoskiego miasta i oferuje wgląd w mediolańską duszę, uzupełniając przeszłość miasta nowoczesnym podejściem do projektowania. Galleria to najstarsze centrum handlowe we Włoszech, które zostało nazwane na cześć pierwszego króla Włoch. Uderzające wzory i architektura Galleria zainspirowały cały wzór nadrukowany na czarnych pasach koszulki, dodając nowoczesny akcent do kultowego projektu, natomiast pasy czerwone pozostały nietknięte. Czarne rękawki i kołnierz dopełniają projekt niemieckiej marki. Zresztą sami sprawdźcie zestaw fotografii, które zamieszczamy w dalszej części wpisu.

Koszulki piłkarskie AC Milan dostarczone przez markę Puma zadebiutują na boisku już 1 sierpnia w ostatnim domowym meczu sezonu, przeciwko Cagliari.

W sklepach koszulki AC Milan będzie można kupić już od 28 lipca w sklepie Puma pod tym linkiem.

puma ac milan koszulki pilkarskie 2020 21 0 puma ac milan koszulki pilkarskie 2020 21 1 puma ac milan koszulki pilkarskie 2020 21 2 puma ac milan koszulki pilkarskie 2020 21 3 puma ac milan koszulki pilkarskie 2020 21 4

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: