- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagSprawdź najnowszy zestaw Puma Basket Heart Denim!

Sprawdź najnowszy zestaw Puma Basket Heart Denim!

Zestaw butów Puma Basket Heart skradł serca wszystkich kobiet i co najważniejsze – sprzedały się jak świeże bułeczki. Jeśli czekasz na kolejną porcję nowości z tej serii to musisz jeszcze chwilkę poczekać, jednak Puma przychodzi do nas z kolejną perełką. Tym razem jest to zestaw Puma Basket Heart Denim, który obejmuje trzy wersje kolorystyczne klasyka.

Jak już wspominałam w paczce znajdziemy trzy warianty kolorystyczne butów, które opisano jako „Twilight Blue”, „Halogen Blue” i  „Oatmeal”. Przyznam szczerze, że takiego zestawu to ja się nie spodziewałam! Zapewne nie wszystkim Wam przypadnie do gustu ze względu na denim, który pojawia się na cholewce, ale może jednak! Koniecznie sprawdźcie zdjęcia. Zwróćcie uwagę na wzór Polka Dot na cholewce, który z pewnością nadaje butom charakteru. Do tego dochodzą charakterystyczne, szerokie sznurówki i klasyczny branding na bocznych panelach. Obie wersje osadzono na czysto białej podeszwie.

Widoczny tu zestaw Puma Basket Heart Denim „Twilight Blue & Oatmeal & Halogen Blue” na chwilę obecną kupicie w sklepie Asphalt Gold, Stylefile Buty powinny pojawić się wkrótce również w sklepie Puma czy SneakerStudio.

damskie Puma Basket Heart Denim Twilight BluePuma Basket Heart Denim Oatmealdamskie Puma Basket Heart Denim OatmealPuma Basket Heart Halogen Blue

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: