- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPuma Thunder Electric wyjdą w dwóch kolejnych wersjach!

Puma Thunder Electric wyjdą w dwóch kolejnych wersjach!

Niemiecka marka po sporym sukcesie modelu Puma Thunder Electric szykuje się do kolejnych premier. Jak widać moda na tak zwane chunky shoe wcale nie znika. Na ekranie widzicie właśnie dwie następne wersje kolorystyczne, które już za kilka tygodni zadebiutują na sklepowych półkach.

Mowa tu o kolorystykach nazwanych Black / Grey – Orange oraz Black / Grey – Blue – Red. Projekty obu wariantów są bardzo podobne i różnią się między sobą zaledwie kilkoma detalami. Cholewka została wykonana z białej siateczki w górnych partiach buta oraz nachodzących na siebie kilku warstw skóry w części dolnej. Tuż nad podeszwą widzimy panele w kolorze czarnym oraz szarym. A propos właśnie podeszwy to zastosowano czarną i szarą konstrukcję z kontrastowym jasnym nakropieniem. Jedyną różnicą są tu oczka na sznurówki i ich okolice, a także kołnierz, które zabarwiono albo na pomarańczowo albo na niebiesko.

Zatem kiedy będzie można kupić nowe warianty Puma Thunder Electric? Szykujcie się na 21 czerwca, ale jeśli chcecie zakupić wersję OG, czyli tą pierwszą która pojawiła się w sklepach to 25 maja ma być restock.

Puma Thunder Electric-1 Puma Thunder Electric-2 Puma Thunder Electric-3 Puma Thunder Electric-4 Puma Thunder Electric-5 Puma Thunder Electric-6 Puma Thunder Electric-7 Puma Thunder Electric-8 Puma Thunder Electric-9 Puma Thunder Electric-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: