- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersRaised by Wolves x Saucony AYA “Asphalt Jungle”

Raised by Wolves x Saucony AYA “Asphalt Jungle”

Przed Wami pierwsza w historii kolaboracja na linii Raised by Wolves x Saucony, której rezultatem są poniższe AYA w wersji zatytułowanej “Asphalt Jungle”.

Model, który pierwszy raz pojawił się w 1994 roku był promowany hasłem „fleet of feet that want to fly!”. Lekki specjalista do szybkich biegów i triathlonów był odważnym podejściem od tradycyjnej metodologii projektowania Saucony. Elementami charakterystycznymi dla tego wydania jest panel w kształcie litery S przy oczkach na sznurówki, jak również wąski siateczkowy pas idący bocznymi sektorami od toeboxa aż po samą zapiętkę. Kropką nad i zdaje się być nazwa marki umiejscowiona na tyle buta.

Z kolei Raised by Wolves to streetwearowy brand z Kanady, który powstał już w 2008 rok i od tamtej pory sukcesywnie prezentuje nam w swoich lookbookach piękno kanadyjskiej natury, tworzy produkty, które zniosą tamtejszą aurę i prezentują grafiki odnoszące się do unikalnych kanadyjskich historii.

Wracając już do samych butów – kanadyjski brand czerpie inspirację z charakterystycznego skate’owego obuwia Chada Muski z lat ’90, w których ukryta były kieszeń czy też skrytka w języku. Nowy projekt ma tonalną szarą kolorystykę z kolorowymi motywami inspirowanymi kanadyjskim klonem, czyli drewnem używanym do budowy skateboardowych decków. Dodatkowymi smaczkami są sznurowadła z lacelockiem i odblaskowy element na tyle z nazwą kanadyjskiej marki. Od spodu podeszwy widzimy kolor turkusowy oraz fioletowym, natomiast na wyściółce pojawia się pomarańcz.

Premiera butów Raised by Wolves x Saucony AYA “Asphalt Jungle” przewidziana jest na 18 stycznia bieżącego roku w ich sklepie online oraz globalnie na 25 stycznia.

Raised by Wolves x Saucony AYA Asphalt Jungle 1 Raised by Wolves x Saucony AYA Asphalt Jungle 2 Raised by Wolves x Saucony AYA Asphalt Jungle 3 Raised by Wolves x Saucony AYA Asphalt Jungle 4 Raised by Wolves x Saucony AYA Asphalt Jungle 5 Raised by Wolves x Saucony AYA Asphalt Jungle 6 Raised by Wolves x Saucony AYA Asphalt Jungle 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: