Ekipa Reebok Classic ponownie sięga do swojego archiwum i wyciąga z nich retro biegówki prosto z 1979 roku. Chodzi o model Reebok Aztec, który był wówczas ręcznie produkowany w Anglii.

Nie będzie to zwykłe wydanie, ponieważ na sklepowych półkach pojawi się ich oryginalna kolorystyka sprzed lat. Mamy zatem zestawienie niebieskiego zamszu na pięcie oraz przy podeszwie i wokół nylonowego toeboxa. Ten ostatni materiał pojawia się również na bocznych panelach, gdzie widzimy skórzany branding w żółto czerwonym kolorze.

Co do samego buta to było on najbardziej zaawansowanym modelem tej marki w tamtych latach. But stał na podeszwie o podwójnej gęstości, która zapewniała wsparcie i odpowiednią amortyzację, był wyposażony w plastikowe oczka na sznurówki, które znacznie przyspieszały wiązanie i sprawiały, że but lepiej przylegał do stopy. Do tego dochodzi perforowana amortyzacyjna wkładka Poron.

Premiera opisywanych butów Reebok Aztec przewidziana jest na 1 sierpnia, między innymi w sklepie Sneaker Politics.

Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-1 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-2 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-3 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-4 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-5 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-6 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-7 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-8 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-9 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-10 Reebok Aztec OG-Slate-Green-Blue-Red-11

Reklama
air jordan