- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersReigning Champ i Asics ponownie łączą siły, a efektem jest kolekcja "Vancouver...

Reigning Champ i Asics ponownie łączą siły, a efektem jest kolekcja „Vancouver Edition”

Przyjaźń na linii Reigning Champ x Asics została właśnie odświeżona poprzez wspólną kolekcję „Vancouver Edition”, która skupia się wokół tematu biegania.

Ta kolekcja zorientowana na bieganie jest inspirowana słynnymi miejskimi szlakami biegu „Sea to Sky” i ma na celu odnalezienie nieodłącznego piękna w środowisku, które często uważane jest za ponure.

Głównymi elementami kolekcji są rzecz jasna buty, biegówki Asics GEL-Quantum 360 5 Trail oraz wyposażone GORE-TEX buty Asics GEL-Cumulus 21 GTX. Każdy z nich jest przedstawiony w tonalnej palecie barw, ale oferuje bardzo rozbieżne odcienie i akcenty.

GEL-Quantum 360 5 jest zabarwiony na kolor ciemnogranatowy z syntetycznym wzorem w kratkę na przedniej i środkowej części stopy. Z cholewką kontrastują białe przeszycia oraz akcenty. Z kolei GEL-Cumulus 21 GTX bazują na jasnym odcieniu szarości, któremu towarzyszą srebrne delikatne wstawki i akcenty.

Oba wymienione wyżej modele butów zostały dopełnione kolekcją odzieży, od kamizelki ocieplanej Polartec po odzież z bazą z wełny merynosowej i skarpety do biegania. Pięć szczytów „Sea to Sky” służy jako główna grafika, zarówno tkana, jak i drukowana na różnych elementach jako mapa topograficzna i skaliste tekstura.

Kolekcja Reigning Champ x Asics „Vancouver Edition” będzie miała swoją premierę już 1 lutego w sklepach azjatyckiej marki oraz w sklepie internetowym ekipy z Kanady.

Reigning Champ x ASICS Vancouver Edition 0 Reigning Champ x ASICS Vancouver Edition 1 Reigning Champ x ASICS Vancouver Edition 01 Reigning Champ x ASICS Vancouver Edition 2 Reigning Champ x ASICS Vancouver Edition 3 Reigning Champ x ASICS Vancouver Edition 4 Reigning Champ x ASICS Vancouver Edition 5 Reigning Champ x ASICS Vancouver Edition 6 Reigning Champ x ASICS Vancouver Edition 7

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: