- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaLifestyleSportRoger Federer spiera się z Nike o prawa do logo RF

Roger Federer spiera się z Nike o prawa do logo RF

Kilka dni temu świat obiegła informacja, ze Roger Federer po kilkunastu latach współpracy z Nike porzuca amerykańskiego giganta na rzecz japońskiej marki Uniqlo. Powód był jeden, a raczej 300 milionów powodów oznaczonych znakiem $.

Teraz powraca temat logo RF, które widywaliśmy zarówno na butach jak i odzieży sygnowanej nazwiskiem jednego z najlepszych tenisistów w historii. Przez większość swojej kariery Roger związany był ze Swooshem i używał swojego znaku przy wszelkiego rodzaju projektach, ale jego właścicielem jest Nike.

„Logo RF jest teraz w rękach Nike, ale za jakiś czas do mnie powróci. Mam nadzieję, że będzie to w miarę szybko, Nike mogłoby być pomocne w procesie przejęcia znaku. To jest dla mnie bardzo ważne, ważne również dla fanów. To są moje inicjały. One są moje. Na całe szczęście znak nie jest ich na wieczność. W niedalekiej przyszłości powróci do mnie.” – wyjaśnia tenisista.

Oczywiście obie strony żyją w dobrych stosunkach. Zresztą Roger Federer nadal gra w butach Nike, a ich przyjaźń trwa już prawie 20 lat.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: