- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Ronnie Fieg nowym dyrektorem kreatywnym New York Knicks!

Ronnie Fieg, legenda sneakersowego świata i założyciel sklepu / marki KITH, właśnie wciela się w rolę pierwszego w historii dyrektora kreatywnego drużyny New York Knicks.

Dziś w NBA nowojorska drużyna zagra przeciwko drużynie Detroit Pistons. Jest to również KITH NIGHT, czyli przedstawienie kolejnej już koszulki Knicks zaprojektowanej przez Ronniego. Zresztą mogliście zobaczyć prezentację kolekcji wykonaną przez Raekwona & Ghostface Killah.

Zmieniony zostanie również parkiet, na nowy z ciemniejszym logo i panoramą Wielkiego Jabłka umieszczoną za końcowymi liniami boiska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez New York Knicks 🏀 (@nyknicks)

Oto oświadczenie nowojorskiego klubu NBA:

„Witamy pierwszego w historii dyrektora kreatywnego New York Knicks, Ronniego Fiega.

Ta nowa rola sprawi, że Ronnie przejmie obowiązki, które skupią się na budowaniu społeczności wokół międzynarodowej marki, a także na rozwijaniu naszej własnej linii produktów.

Dzisiejszego wieczoru świętujemy Kith Night w Madison Square Garden, podczas której zadebiutujemy w naszym stroju City Edition 2022-2023 i na nowym parkiecie, zaprojektowanym przez Ronniego i jego markę Kith.

Witaj w domu Ronnie.”

New York Knicks Ronnie Fieg

Na tym jednak nie poprzestano!

Obie strony pracowały nad tym dniem od dłuższego czasu i zaplanowały wiele wyjątkowych atrakcji dla fanów biorących udział w dzisiejszym meczu.

Po wejściu każdy posiadacz biletu otrzyma w prezencie egzemplarz Kith & SLAM Commemorative Knicks Magazine. Każde miejsce w MSG będzie wyposażone w ręcznik Kith for Knicks, który stworzyli z Stella Artois. Koncesyjne stoiska wokół areny będą serwować napoje we wspólnie zaprojektowanych kubkach. Do t-shirtowych wyrzutni zostaną załadowane koszulkę z nadchodzącej kolekcji.

A to tylko początek!

Kith x New York Knicks 1 Kith x New York Knicks 2 Kith x New York Knicks 3 Kith x New York Knicks 4 Kith x New York Knicks 5 Kith x New York Knicks 6 Kith x New York Knicks 7 Kith x New York Knicks 8

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: