- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearRonnie Fieg zapowiada kolaborację Kith x Sprite?

Ronnie Fieg zapowiada kolaborację Kith x Sprite?

Ronnie Fieg jest chyba najbardziej zapracowanym gościem w streetwearowym biznesie. Ledwo co wydał kolaborację KITH x Coca-Cola, a już zapowiada kolejny projekt i to w tym samym temacie! Czy poniżej załączone zdjęcia mogą sugerować przedsięwzięcie KITH x Sprite?

Założyciel marki i sklepów Kith wrzucił właśnie do sieci swoje zdjęcie w satynowej bomberce w kolorze zielonym i ogromnym napisem na piersi z logotypem wspomnianego wyżej napoju i do tego spasowane kolorystycznie skarpety. Jakby tego było mało to na oficjalnym profilu amerykańskiej marki pojawia się ściana z plakatami Coca-Coli, które po zdarciu ukazują plakaty Sprite, czyli idealne przejście z jednego projektu w drugi, chyba jest coś na rzeczy! Teraz pojawia się tylko pytania – czy w tej kolekcji będą buty, a jeśli tak to jakie?

Oczywiście nic na chwilę obecną nie jest potwierdzone, ale znając nowojorską ikonę wszystko jest już klepnięte i to tylko kwestia tygodni, aż zobaczymy w sprzedaży kolekcję odzieży KITH x Sprite. Śledźcie nas uważnie, będziemy jeszcze o tym wspominać jak tylko pojawią się jakieś nowe informacje.

KITH x Sprite 1 KITH x Sprite 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: