- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakerssacai x Nike Blazer Mid „Black / Wolf Grey” – oto zdjęcia...

sacai x Nike Blazer Mid „Black / Wolf Grey” – oto zdjęcia i szczegóły premiery

Już za kilka dni na sklepowe półki wjadą dwie wersje butów sacai x Nike Blazer Mid. Wersję nazwaną White / Wolf Grey pokazywaliśmy kilka dni temu, więc ten wpis poświęcamy na wariant Black / Wolf Grey.

Chitose Abe, twórczyni i projektantka sacai, z sezonu na sezon utrzymuje wysoki poziom swoich nietuzinkowych kolekcji, podobnie wysoko ceni się jej projekty butów Nike. Dziś na warsztacie miała dwa koszykarskie klasyki sprzed lay – Nike Dunk i Blazer, które połączyła w jeden projekt. Takie właśnie powinny być kolaboracje – połączenie doświadczeń wynosi efekt końcowy na wyżyny i sprawia, że pozostaje w naszej pamięci na lata.

Mamy zatem hybrydę, w której takie elementy jak język, sznurowanie i jego okolice, jak również podeszwa i boczny Swoosh występują w ilości dwóch sztuk. Dzisiejszy bohater jest w czarnej skórze, którą przełamano akcentami w kolorze szarym i postawiono na białawej podeszwie. Zwieńczeniem zdaje się być branding na zapiętce, na której widnieją napisy z nazwą obu firm biorących udział w tej kolaboracji. Zresztą sami zerknijcie na oficjalne zdjęcia umieszczone pod tekstem.

Premiera butów Nike sacai przewidziana jest na 10 października bieżącego roku, a będzie je można kupić w oficjalnym sklepie Nike. Jeśli nie będziecie mieli szczęścia to pojawią się na platformie StockX.

sacai x Nike Blazer Mid
Black / Wolf Grey
BV0072-002
10 Październik 2019

sacai x Nike Blazer Mid Black Wolf Grey BV0072-002 1 sacai x Nike Blazer Mid Black Wolf Grey BV0072-002 2 sacai x Nike Blazer Mid Black Wolf Grey BV0072-002 3 sacai x Nike Blazer Mid Black Wolf Grey BV0072-002 4 sacai x Nike Blazer Mid Black Wolf Grey BV0072-002 5 sacai x Nike Blazer Mid Black Wolf Grey BV0072-002 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: