- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaLifestyleInneOto specjalne wydanie Sainer „Modulations: Collectors Edition Box”

Oto specjalne wydanie Sainer „Modulations: Collectors Edition Box”

Modulations: Collectors Edition Boxto specjalna, kolekcjonerska edycja najnowszej książki Sainera – jednego z najciekawszych artystów urban artu na świecie. Wspominamy o niej, ponieważ już za chwilę odbędzie się jej premiera. 

Projekt „Modulacje” Przemysława „Sainera” Blejzyka wykracza daleko poza ramy wystawowe i stanowi rozbudowany koncept, składający się z trzech elementów: wystawy zrealizowanej w Brain Damage Gallery, wydawnictwa Sketchbook 14-18 oraz katalogu „Modulations”, który jest bohaterem tego wpisu.

Punktem wyjścia do całego projektu – jak wspomina Sainer – była decyzja o wydaniu szkicownika. Zebrane w nim chronologicznie szkice są odzwierciedleniem zmian, jakie zachodziły w jego twórczości. Od rysunków skupiających się na detalach czy konstrukcji przedmiotu, aż po przełomowe eksperymenty, które skierowały jego uwagę w stronę kolorów i formy.

Specjalny zestaw prezentowany na dołączonych poniżej fotografiach zawiera:

  • „The Red” –  dziesięciokolorowy sitodruk
  • Podpisaną przez artystę książkę „Modulations” z twardą okładką i 220 stronami
  • Niezłożoną, dwustronną, ostemplowaną okładkę – 3 kolorowy sitodruk
  • Ręcznie tłoczone, hot-stampingowane pudełko z sitodrukiem artysty na spodzie
  • pocztówkę z holograficznym hot-stampingowanoym podpisem artysty i naklejki
  • certyfikat autentyczności podpisany przez artystę

Wyjątkowość wydania podkreślono limitowaną edycją kończącą się tylko i wyłącznie na ilości 100 sztuk. Specjalne wydanie Modulations: Collectors Edition Box” będziesz mógł nabyć poprzez sklep Brain Damage Gallery już 18 kwietnia. 

Sainer Modulations Collectors Edition Box 1 Sainer Modulations Collectors Edition Box 2 Sainer Modulations Collectors Edition Box 3 Sainer Modulations Collectors Edition Box 4 Sainer Modulations Collectors Edition Box 5 Sainer Modulations Collectors Edition Box 6

Sainer Modulations Collectors Edition Box 7 Sainer Modulations Collectors Edition Box 8 Sainer Modulations Collectors Edition Box 9 Sainer Modulations Collectors Edition Box 10

 

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: