- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaSztukaStreet ArtFoto relacja z trzeciej odsłony Saucony Art Wall (Aqualoopa)

Foto relacja z trzeciej odsłony Saucony Art Wall (Aqualoopa)

Jak do tej pory prezentowaliśmy Wam pierwszą oraz drugą odsłonę Saucony Art Wall, za które odpowiedzialni byli odpowiednio Why-Duck oraz talkseek. Dziś mamy dla Was fotorelację z efektów działania trzeciego gościa całej serii, którym był Igor „Aqualoopa” Chołda.

Dla przypomnienia – Saucony Art Wall jest inicjatywą, która pomaga utalentowanym i młodym artystom zaistnieć w przestrzeni miejskiej.

Mural jego autorstwa przedstawia trzy kobiety grające punk rocka. Centralnym punktem pracy jest jednak pyton tygrysi, który w ostatnich tygodniach zdominował większość programów informacyjnych.

Mam to szczęście, że praca jest dla mnie również pasją, dlatego z przyjemnością zgodziłem się na udział w projekcie. Pogoda w Warszawie była idealna na zaadaptowanie konstrukcji w Placu Zabaw. Mogłem również dać coś od siebie dla stołecznej przestrzeni miejskiej. Główną inspiracją była dla mnie muzyka, bez której nie wyobrażam sobie codziennej egzystencji – powiedział Aqualoopa.

Zerknijcie na załączone fotografie i sami oceńcie efekt jego pracy. Jeśli jesteście z Warszawy to wpadajcie obadać dzieło na kontenerze w Placu Zabaw nad Wisłą.

Saucony Art Wall (Aqualoopa)-1 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-2 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-3 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-4 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-5 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-7 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-8 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-9 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-10 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-11 Saucony Art Wall (Aqualoopa)-13

 

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: