- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Sean Wotherspoon ujawnił jak będą wyglądały jego nadchodzące adidas ZX 8000 „Super...

Sean Wotherspoon ujawnił jak będą wyglądały jego nadchodzące adidas ZX 8000 „Super Earth”

Sean Wotherspoon wchodzi w kolejny etap współpracy z marką adidas prezentując w pełnej okazałości nadchodzące adidas ZX 8000 „Super Earth”.

Sean na przestrzeni ostatnich miesięcy już wielokrotnie pokazywał zdawkowe zdjęcia prezentujące poszczególne elementy jego projektu. Raz był to język z napisem Super Earth, innym razem system Torsion z jego inicjałami SW. Widzieliśmy również boki cholewki, które z jednej strony mają materiałowe trzy paski i mnóstwo wzorów oraz przeszyć, a z drugiej losowo rozmieszczone logotypy adidas Trefoil.

Teraz Amerykanin dorzuca do tego zdjęcie całego buta, które pokazują, że w parze będziemy mieli dwa różne buty. Może to się wiązać z tym, że głównym zamysłem przy ich przedsięwzięciu był upcycling. Chodzi o formę przetwarzania wtórnego odpadów na potrzeby nowego projektu.

Na tym etapie informacje związane z premierą nadchodzących butów Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 „Super Earth” owiane są tajemnicą. Jak tylko zdobędziemy jakieś szczegóły to od razu się z Wami podzielimy.

sean-wotherspoon-x-adidas-zx-8000-super-earth-zdjecia-0 sean-wotherspoon-x-adidas-zx-8000-super-earth-zdjecia-1 sean-wotherspoon-x-adidas-zx-8000-super-earth-zdjecia-2 sean-wotherspoon-x-adidas-zx-8000-super-earth-zdjecia-4 sean-wotherspoon-x-adidas-zx-8000-super-earth-zdjecia-6 sean-wotherspoon-x-adidas-zx-8000-super-earth-zdjecia-3 sean-wotherspoon-x-adidas-zx-8000-super-earth-zdjecia-7 sean-wotherspoon-x-adidas-zx-8000-super-earth-zdjecia-5

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: