- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaSztukaDesignShepard Fairey i Beyond The Streets tworzą limitowane puchy Montana

Shepard Fairey i Beyond The Streets tworzą limitowane puchy Montana

Założyciel marki Obey – Shepard Fairey wszedł w kolaboracyjny projekt z Beyond The Streets i zaprojektował 3 limitowane puchy spray’u Montana.

Całe przedsięwzięcie powstał z okazji 30 lecia jego artystycznej działaności. Amerykański artysta w 1989 roku stworzył naklejkę „Andre the Giant has a Posse”, która później przekształciła się w kampanię artystyczną OBEY GIANT.

„Używam farby w sprayu Montana od wielu lat, ponieważ zapewnia ona najlepszą wydajność i trwałość ze wszystkich marek farb, które wypróbowałem. Kiedy byłem młodszy i robiłem rzeczy bardzo spontanicznie, nie myślałem o długowieczności, ale nawet dla efemerycznej formy sztuki, takiej jak street art czy graffiti, myślę, że wszyscy chcemy, aby farba wytrzymała próbę czasu tak bardzo, jak to możliwe. To metafizyczne, że puszka która posłużyła do stworzenia dzieła, skończyła jako płótno do tego dzieła” – Shepard Fairey.

W sprzedaży pojawiły się trzy puszki, które pokryto trzema legendarnymi dziełami artysty. Mowa tu o “Lotus Blue,” “Cut It Up” oraz “Target”. Każda z nich wyszła w specjalnym drewnianym pudle, które możesz postawić na półce w domu. Ich cena ustawiona jest na poziomie $35 USD, a można je zgarnąć w internetowym sklepie Beyond The Streets.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Montana Colors (@montana_colors)

shepard-fairey-x-beyond-the-streets-tworza-x-montana 1 shepard-fairey-x-beyond-the-streets-tworza-x-montana 2 shepard-fairey-x-beyond-the-streets-tworza-x-montana 3 shepard-fairey-x-beyond-the-streets-tworza-x-montana 4 cshepard-fairey-x-beyond-the-streets-tworza-x-montana 5

shepard-fairey-x-beyond-the-streets-tworza-x-montana 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: