- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSize? x Reebok Bolton "Ree-cut Running Club"

Size? x Reebok Bolton „Ree-cut Running Club”

Brytyjska sieć sklepów Size? ponownie dostaje buty na wyłączność. Tym razem wybór padł na model Reebok Bolton, który dostał nowe wcielenie w postaci wydania nazwanego „Ree-cut Running Club”.

Można śmiało stwierdzić, że większość sneakersów zostało pierwotnie zbudowanych w celu uzyskania lepszych wyników na torze lub drodze, ale teraz bardziej chodzi o to, aby wyglądać jak najlepiej, zamiast dawać z siebie wszystko podczas treningu, więc Size? przedstawia Ci przerobioną wersję klasycznego Reebok Bolton, z wymyślonego Ree-cut Running Club. Jest to oda do butów do biegania, które nigdy nie przekraczają prędkości marszu.

Jeśli zdecydujesz się na ich parę to nikt nie będzie sprawdzał i osądzał Twoich możliwości fizycznych, żeby dołączyć do wyżej wspomnianego klubu. Jedynie mogą zwrócić uwagę jak szybko idziesz do baru i jak z niego wracasz.

Chłopaki z brytyjskiego sklepu sięgają po biegówki z początku lat ’90 i montują w nich katę „Madras”. Pojawia się ona w miejscach gdzie zazwyczaj królowała przewiewna siateczka, czyli góra toeboxa, język oraz boczne panele. Dochodzą do tego szare zamszowe elementy oraz ciemny branding usytuowany na bokach cholewki. Wszystko to będzie stało na biało czarnej podeszwie z brązowym spodem.

Buty Reebok Bolton Ree-cut Running Club – size? Exclusive będą dostępne w ich sklepach już 24 sierpnia w cenie £80.

Reebok Bolton Ree-cut Running Club size Exclusive 1 Reebok Bolton Ree-cut Running Club size Exclusive 2 Reebok Bolton Ree-cut Running Club size Exclusive 3 Reebok Bolton Ree-cut Running Club size Exclusive 4 Reebok Bolton Ree-cut Running Club size Exclusive 5 Reebok Bolton Ree-cut Running Club size Exclusive 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: