- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyConcepts otwiera swój nowy sklep. Zobacz jak wygląda od środka

Concepts otwiera swój nowy sklep. Zobacz jak wygląda od środka

Jeden z najsłynniejszych amerykańskich sklepów Concepts otwiera właśnie swój nowy butik dzielnicy Back Bay w Bostonie. W dalszej części wpisu sprawdzisz jak wygląda od środka.

CNPTS otworzył się w 1996 roku i od tamtej dzięki ciężkiej sukcesywnej pracy urósł do miana jednej z najważniejszych lokalizacji nie tylko w Stanach, ale również na Świecie. Za wizją założyciela / CEO Tareka Hassana, dyrektora kreatywnego Deona Pointa i prezesa Darina O’Briena, Concepts rozszerzył swoją działalność z Bostonu i postawił stopę w Nowym Jorku, Dubaju i Szanghaju.

Teraz, po prawie 25 latach gry, Concepts wkracza w kolejny rozdział z nową flagową lokalizacją w Bostonie. Nowa stacjonarka mieści się przy Newbury Street, kultowa ulica w samym sercu Bostońskiego Back Bay, obok takich lokalizacji jak Cartier, Rimowa i Bulgari.

Widoczny na zdjęciach sklep ma 3 pięta o łącznej powierzchni prawie 440 metrów kwadratowych. Nowy butik to nie tylko wyselekcjonowana gama sneakersów, odzieży i akcesoriów, ale również wprowadzenie VRSNL, czyli „luksusowego butiku skoncentrowanego na ofercie dla kobietach wyselekcjonowanej przez pryzmat mody ulicznej”.

CONCEPTS
18 Newbury Street,
Boston, MA, 02116

sklep concepts boston 1 sklep concepts boston 2 sklep concepts boston 3 sklep concepts boston 4 sklep concepts boston 5 sklep concepts boston 6

sklep concepts boston 7 sklep concepts boston 8 sklep concepts boston 9

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: