- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaSklepyKITH Kids otwiera swój sklep stacjonarny

KITH Kids otwiera swój sklep stacjonarny

Ronnie Fieg to nie tylko król sneakersowych kolaboracji, ale również biznesmen, który czego się nie dotknie to zamienia w złoto. Teraz dla przykładu powiększa swoją sieć sklepów o coś wyjątkowego i nietypowego zarazem. Przed Wami nowy sklep KITH Kids, który właśnie otworzył się w Nowym Jorku.

Nowa miejscówka mieści się w nowojorskim Soho. Ich poprzedni sklep o powierzchni niecałych 30 metrów kwadratowych przy 64 Bleecker St został zamknięty w miniony czwartek, a następnie został przeniesiony do nowego lokalu o powierzchni prawie 100 metrów kwadratowych przy 62 Bleecker St, czyli praktycznie tuż obok.

Podobnie jak w przypadku wszystkich flagowców nowojorskiej marki, nowa przestrzeń została zaprojektowana we współpracy z Snarkitecture, który zastosował charakterystyczne dla KITH materiały: marmur, szkło i stal nierdzewną. Na podłodze umieszczono kolorowe litery tworzące napis KITH, który znajduje się na marmurowych kafelkach. Wspomniane litery rozrzucono przypadkowo w różnych częściach sklepu, co naśladuje dziecięce klocki z literami rozrzucone po ich pokoju.

Zerknijcie na dołączone poniżej fotografie sklepu KITH Kids i sami oceńcie efekt końcowy. Jesli nie macie możliwości zajrzeć do ich stacjonarki to nowości kupicie w ich sklepie online.

sklep kith kids soho ny 1 sklep kith kids soho ny 2 sklep kith kids soho ny 3 sklep kith kids soho ny 4 sklep kith kids soho ny 5 sklep kith kids soho ny 6 sklep kith kids soho ny 7 sklep kith kids soho ny 8 sklep kith kids soho ny 9 sklep kith kids soho ny 10 sklep kith kids soho ny 11 sklep kith kids soho ny 12

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: