- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSklepyZobacz jak oszałamiająco wygląda nowy sklep Louis Vuitton w Tokio

Zobacz jak oszałamiająco wygląda nowy sklep Louis Vuitton w Tokio

Patrząc na zdjęcia nowego sklepu Louis Vuitton w Tokio odnosimy wrażenie jakbyśmy oglądali ogromną szklankę wzburzonej wody. Francuski dom mody właśnie przekształcił swój sklep w tokijskiej dzielnicy Ginza i przedstawił go z oszałamiającą fasadą, która dosłownie odzwierciedla żywioł wody.

Sklep LV, który mieści się w tym miejscu od 1981 roku zyskuje zupełnie nowy wygląd, a za projekt odpowiedzialni byli Jun Aoki i Peter Marino. Dzięki mieniącym się odcieniom błękitu, połyskującej warstwie i pofalowanej strukturze udało się uzyskać oszałamiający efekt. Ich projekt zdecydowanie orzeźwia otaczający krajobraz dzielnicy.

Jednak transformacja nie dotyczy wyłącznie fasady sklepu Louis Vuitton. Przestrzeń handlowa znajdująca się wewnątrz, która rozciąga się na cztery piętra, również przeszła odnowę. Wnętrze kontynuuje zamysł z fasady, dzięki czemu widzimy ogromne rzeźby z meduzami, pofalowane linie i regały, jak również płynne schody. Prym wiedzie czteropiętrowa ściana przedstawiająca reinterpretację obrazu Kimiko Fujimury.

Poszczególne piętra to między innymi pop-in z sezonowymi specjalnymi kolekcjami, strefa dla dla klientów VIP czy wreszcie strefa kulinarna Le Café V. A to i tak tylko cześć tego co ma zaoferowania odświeżona lokalizacja.

Flagowy sklep Louis Vuitton w Tokio został otwarty 20 marca. Zajrzyj do środka, korzystając z galerii poniżej. A jeśli jesteś w Tokio, poniżej znajdziesz adres:

Louis Vuitton Ginza Namiki-dori Store
7-6-1 Ginza
Chuo-ku, Tokio
Japonia

Louis Vuitton Tokio 1 Louis Vuitton Tokio 2 Louis Vuitton Tokio 3 Louis Vuitton Tokio 4 Louis Vuitton Tokio 5 Louis Vuitton Tokio 6 Louis Vuitton Tokio 7 Louis Vuitton Tokio 8 Louis Vuitton Tokio 9 Louis Vuitton Tokio 10

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: