- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSklepyNowy sklep PEAK to raj dla fanów outdoorowej stylistyki

Nowy sklep PEAK to raj dla fanów outdoorowej stylistyki

Magazyn Highsnobiety wrzucił niedawno wywiad z twórcą nowego sklepu PEAK, który jest rajem dla fanów outdoorowej stylistyki. Oczywiście dorzucili do tego zestaw zdjeć prezentujących wnętrze tej moskiewskiej lokalizacji.

Za stworzenie sklepu odpowiada Sergey Tanin, ale żeby zrealizować projekt musiał on skorzystać z pomocy Konstantina i Aleksieja Michajłowa, twórców TRAEKTORII – sieci sklepów z odzieżą i sprzętem sportowym.

Od jakiegoś czasu odzież funkcjonalna łamane przez outdoorowa jest na fali wzrostowej, więc powstanie takiej lokalizacji wcale nas nie dziwi.

Zespół PEAK twierdzi, że koncentruje się „nie na ulotnych trendach, ale na funkcjonalności, świadomym podejściu do kupowania ubrań i nowoczesnych sylwetkach, które są odpowiednie zarówno w mieście, jak i w naturze”.

W sklepie znajdziemy między innymi takie marki jak STORY mfg, And Wander, Snow Peak, Hyke, Arc’teryx, Patagonia, Nanamica czy Engineered Garments, a to tylko mała część i szerokiego asortymentu.

sklep-peak-outdoor-moskwa 1 sklep-peak-outdoor-moskwa 2 sklep-peak-outdoor-moskwa 3 sklep-peak-outdoor-moskwa 4 sklep-peak-outdoor-moskwa 5 sklep-peak-outdoor-moskwa 6 sklep-peak-outdoor-moskwa 7 sklep-peak-outdoor-moskwa 8 sklep-peak-outdoor-moskwa 9 sklep-peak-outdoor-moskwa 10 sklep-peak-outdoor-moskwa 11 sklep-peak-outdoor-moskwa 12

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: