- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyWISH ATL otwiera się na nowo. Oto jak wygląda ich nowy sklep

WISH ATL otwiera się na nowo. Oto jak wygląda ich nowy sklep

Sklep WISH ATL rozpoczęło swój remont już w październiku 2019 roku, ale z czasem pojawiły się ograniczenia i zamknięcie sklepu przez zagrożenie wirusem. Na szczęście wszystko skończyło się pozytywnie i już teraz możemy podziwiać ich odnowioną lokalizację.

Projekt architektoniczny sklepu prowadzony był przez Chrisa Benfielda z Benfield Partners, a projekt wnętrz jest autorstwa Chrisa Benfielda i Grety Hansen. Cały projekt czerpie inspirację z piętnastoletniego twórczego zaangażowania kulturowego i energii całego sklepu.

Głównym zamysłem było działanie podobne jak przy muzycznym remiksie – zachowano nietknięty etos WISH, ale jednocześnie dodano wiele ciekawych i nowych elementów.

Akcesoria i odzież umieszczono na meblach i wieszakach przypominających skate’owe poręcze i przeszkody. Czapki powieszono na metalowej perforowanej ścianie, przez którą przewleczono tysiące kolorowych sznurówek.

Nowy projekt przedstawia również na nowo najbardziej kultowy i rozpoznawalny aspekt sklepu: bibliotekę butów. Do stworzenia schodów prowadzących do skarbca na sneakersy jak tajne przejście wykorzystano 10000 książek. Znajdują się tam dwa pomieszczenia. Jest to wyraz uznania dla kulturowego znaczenia sneakersów, a jednocześnie przypomina oryginalną tożsamość budynku jako biblioteki Carnegie.

Zerknijcie na załączone fotografie

WISH ATL
447 Moreland Avenue
Atlanta, GA 30307

sklep wish atl store 1 sklep wish atl store 2 sklep wish atl store 3 sklep wish atl store 4 sklep wish atl store 5 sklep wish atl store 6 sklep wish atl store 7 sklep wish atl store 8 sklep wish atl store 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: