- Reklama -Nike Sale
Strona główna Sklepy Sklep z outdoorem nie musi być brzydki. Zobacz nowy sklep and wander!

Sklep z outdoorem nie musi być brzydki. Zobacz nowy sklep and wander!

Zazwyczaj u nas w kraju outdoorowe sklepy nie powalają designem, ale nie wszędzie tak to wygląda. Przykładem niech będzie japoński brand and wander, który otworzył właśnie swój nowy sklep Marunouchi w Tokio. Zobacz jak wygląda od środka.

Przed otwarciem nowej lokalizacji japoński brand zwrócił się do Schemata Architects, aby Ci zaprojektowali w interesujący sposób ich najnowszą stacjonarkę. Przy tworzeniu nowej placówki postawiono na modułowe rozwiązania, którą można dostosować do potrzeb sezonowych kolekcji.

Zerknijcie na sufit, na którym powieszono kratownicę ze światłami. Pozwala ona na wieszanie uchwytów, plakatów, przymierzalni, kratownic i wieszaków w dowolny sposób. Przy zmianie kolekcji pracownicy mogą w kilka chwil odmienić cały wystrój sklepu.

Liniowe oświetlenie podkreśla przestrzenny układ wąskiego i długiego sklepu, zachęcając kupujących do wędrówki aż do tyłu, aby obejrzeć całą ofertę. W sklepie wykorzystano surowe białe odcienie, aby kontrastować z ciepłymi odcieniami używanymi przez większość sklepów w dzielnicy biznesowej Marunouchi. Odsłonięty beton podkreśla ten surowy motyw i pasuje do industrialnych ekspozycji.

Jeśli mieszkacie w Tokio lub wybieracie się tam na wycieczkę to koniecznie zajrzyjcie do ich stacjonarki i to nie tylko na zakupy.

and wander Marunouchi
3-31-5 Sendagaya Shibuya-Ku
Tokyo 151-0051 Japan

shop and wander Marunouchi store 1 shop and wander Marunouchi store 2 shop and wander Marunouchi store 3 shop and wander Marunouchi store 4 shop and wander Marunouchi store 5 shop and wander Marunouchi store 6 shop and wander Marunouchi store 7 shop and wander Marunouchi store 8 shop and wander Marunouchi store 9

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: