- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaLifestyleTechnologiaSony wypuszcza limitowaną białą wersję bezprzewodowych słuchawek WH-1000XM4

Sony wypuszcza limitowaną białą wersję bezprzewodowych słuchawek WH-1000XM4

Sony kilka miesięcy po wprowadzeniu na rynek świetnych bezprzewodowych słuchawek WH-1000XM4 z systemem redukcji hałasu powraca do nas z ich nowym wariantem kolorystycznym. Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie wersję określaną jako „Silent White”.

Inspiracją do stworzenia tej kolorystyki było „odzwierciedlenie koncepcji ciszy i spokoju słuchawek z redukcją szumów”. Ich flagowe słuchawki nauszne pokryto perłową powłoką w bieli i dopieszczono złotymi zdobieniami w postaci brandingu i mikrofonu. Co ciekawe, na słuchawki naniesiono dodatkową warstwę lakieru, co zapewnia zachowanie wysokiej jakości bieli i jeszcze większą odporność na powstawanie plam. Akcesoria, takie jak futerał i kable, idealnie komponują się ze spokojną bielą słuchawek.

W prezentowanych słuchawkach, tak jak i wersjach czarnej i srebrnej, zastosowano najbardziej zaawansowany system redukcji hałasu firmy Sony. Obok tego mamy również technologię zwiększania jakości dźwięku cyfrowego DSEE Extreme z Edge-AI dzięki czemu mamy zapewnioną naturalną jakość dźwięku i co z tym idzie jest on bliższy oryginalnemu źródłu. Z kolei akumulator zapewnia 30-godzinną żywotność baterii i 5 godzin użytkowania po 10 minutach ładowania. Jeśli zgubisz słuchawki Sony, nie obawiaj się, lokalizację i czas ostatniego użycia można zobaczyć w Google Fast Pair.

Premiera nowej słuchawek Sony WH-1000XM4 „Silent White” zbiega się w czasie z 75-tą rocznicą powstania Sony, przypadającą w maju 2021 r.

sluchawki sony WH-1000XM4 silent white 1 sluchawki sony WH-1000XM4 silent white 2 sluchawki sony WH-1000XM4 silent white 3 sluchawki sony WH-1000XM4 silent white 4 sluchawki sony WH-1000XM4 silent white 5 sluchawki sony WH-1000XM4 silent white 6

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: