- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaLifestyleInneSneaker Box Illustrations by Stephen Cheetham

Sneaker Box Illustrations by Stephen Cheetham

Na naszej stronie mieliśmy już kilka różnych wariacji, gdzie motywem przewodnim były sneakersy. Mogliśmy sprawdzić naszyjniki Sneaker Necklaces, prace Josha Parkina (np. Trainer Takeover) czy zabawki, noszące kicksy – „Toys Wear Mini Sneakers” by Santlov.

Natomiast dzisiaj motywem przewodnim są… pudła, ale nie te mordercze, występujące w niektórych polskich serialach, lecz dobrze nam znane na buty. Warto również dodać, że autorem prac jest Stephen Cheetham. Dodatkowo zobaczymy tutaj ciekawe wydania, pochodzące z poszczególnych okresów. Jest to fajna sprawa, móc na nowo przypomnieć sobie jak prezentowały się  dane pudełka w różnych latach.

Oczywiście nie można byłoby pominąć w tym zestawieniu marki adidas Originals czy Nike. Ponadto Cheetham postawił również na Converse oraz Vans. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych zdjęć.

Sneaker Box Illustrations by Stephen Cheetham Sneaker-Boxes-illustrations-by-Stephen-Cheetham-01 Sneaker-Boxes-illustrations-by-Stephen-Cheetham-adidas-01 Sneaker-Boxes-illustrations-by-Stephen-Cheetham-adidas-converse-01 Sneaker-Boxes-illustrations-by-Stephen-Cheetham-adidas-converse-nike-01 Sneaker-Boxes-illustrations-by-Stephen-Cheetham-adidas-converse-nike-vans-01

via thedailystreet
- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: