- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleInne„Sneakers & Toys” by iwantyoursole

„Sneakers & Toys” by iwantyoursole

Już kiedyś pisaliśmy o klasycznych bajkowych postać, które na swoich stopach mają kultowe sneakersy. Dzisiaj mamy okazję zaprezentować wam kolejną porcję figurek, a wszystko to dzięki niejakiemu artyście o ksywie iwantyoursole.

Tym razem wziął on na warsztat m.in. RoboCopa, Ryu ze Street Fighter, Transformersów i wielu innych bohaterów. Trzeba przyznać, że gość potrafi uchwycić klimat i ma niesamowitego skilla. Wracając jeszcze na chwilę do zabawek, to nie zabraknie również Żółwi Ninja, których mogliśmy zobaczyć już wcześniej, ale w pracach Santlova.

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych zdjęć.

sneakers-and-toys-iwantyoursole-001 sneakers-and-toys-iwantyoursole-002 sneakers-and-toys-iwantyoursole-003 sneakers-and-toys-iwantyoursole-004sneakers-and-toys-iwantyoursole-005 sneakers-and-toys-iwantyoursole-006 sneakers-and-toys-iwantyoursole-007 sneakers-and-toys-iwantyoursole-008sneakers-and-toys-iwantyoursole-009 sneakers-and-toys-iwantyoursole-010 sneakers-and-toys-iwantyoursole-011 sneakers-and-toys-iwantyoursole-012sneakers-and-toys-iwantyoursole-013 sneakers-and-toys-iwantyoursole-015 sneakers-and-toys-iwantyoursole-016 sneakers-and-toys-iwantyoursole-018

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: