- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepySneakersnstuff 2.0, czyli nowy sklep w Tokio. Oto dokładne zdjęcia

Sneakersnstuff 2.0, czyli nowy sklep w Tokio. Oto dokładne zdjęcia

Erik Fagerlind oraz Peter Jansson nie mogli chyba wymarzyć sobie lepszego zwieńczenia z 20 lecia ich sklepu Sneakersnstuff niż otwarcie kolejnej lokalizacji. Tym razem wybór padł na Tokio, a sklep będzie w nowej i odmienionej wersji 2.0.

Nowy sklep będzie już 7 stacjonarką po sklepach w Stockholmie, Londynie, Berlinie, a także Paryżu, Nowym Jorku i Los Angeles. Sneakersnstuff Tokyo znajduje się przy Log Road w Daikanyama i obejmuje trzy budynki, w tym kawiarnię SNS z tarasem i zaparkowaną przed nią ciężarówkę dostawczą SNS.

Został on zaprojektowany i zbudowany przez SNS wraz z Jenny Askenfors z Bofink Design Studio – architektkę i projektantkę wnętrz wszystkich sklepów i biur SNS na całym świecie – zatem sklep jest zgodny z designem i stylem architektonicznym Sneakersnstuff nawiązującym i inspirowanym przez kraj, miasto i okolicę sklepu. Przestrzeń SNS Tokyo nawiązuje do tradycyjnej i współczesnej kultury japońskiej, która została odzwierciedlona we wnętrzu.

Po barze w SNS New York i galerii do wystaw w SNS Berlin, tokijska lokalizacja powstała wraz z kawiarnią. Będzie to miejsce, w którym przyjaciele, klienci i mieszkańcy Tokio mogą spędzać wolny czas, cieszyć się jedzeniem i napojami oraz być częścią społeczności SNS.

Pozostałe dwa budynki zostały nazwane Traditional oraz Modern.

W budynku tradycyjnym wszystko zostało wykonywane ręcznie. Chłopaki współpracowali ze skandynawskimi projektantami, producentami mebli i artystami, a każdy element został wykonany z inspiracji tradycyjnym japońskim dziedzictwem, kulturą, filmami i nie tylko. Drugi budynek sklepu to nowoczesna reprezentacja i interpretacja Japonii. Nawiązuje on do Sailor Moon, Astro Boy i współczesnych japońskich anime i kreskówek.

Sneakersnstuff Tokyo
Daikanyama-cho13-1, Log road,
150-0034 Shibuya-ku
Japan

snakersnstuff tokyo 1 snakersnstuff tokyo 2 snakersnstuff tokyo 3 snakersnstuff tokyo 4 snakersnstuff tokyo 5 snakersnstuff tokyo 6 snakersnstuff tokyo 7 snakersnstuff tokyo 8 snakersnstuff tokyo 9 snakersnstuff tokyo 10 snakersnstuff tokyo 11 snakersnstuff tokyo 12 snakersnstuff tokyo 13 snakersnstuff tokyo 14 snakersnstuff tokyo 15 snakersnstuff tokyo 16 snakersnstuff tokyo 17 snakersnstuff tokyo 18 snakersnstuff tokyo 19 snakersnstuff tokyo 20 snakersnstuff tokyo 21 snakersnstuff tokyo 22 snakersnstuff tokyo 23 snakersnstuff tokyo 24 snakersnstuff tokyo 25 snakersnstuff tokyo 26 snakersnstuff tokyo 27 snakersnstuff tokyo 28 snakersnstuff tokyo 29 snakersnstuff tokyo 30 snakersnstuff tokyo 31 snakersnstuff tokyo 32 snakersnstuff tokyo 33

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: