- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersSneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack

Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack

Pamiętacie jak w grudniu SNS stworzyło zajebiste video do promocji kolaboracji na butach adidas Stockholm Gore-Tex? Okazuje się, że jest kontynuacja! Przed Wami najświeższy materiał prezentujący kolaborację Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack.

Thomas lubiący tapla się w błocie po ostatnim video stał się sławny i postanowił ruszyc z własną 'sneakersową karierą influencera”. Zerknij na załączone video i uwierz, że Twoje spojrzenie na sneakersowy świat już nie będzie takie samo!

Co do samego projektu butów to na warsztacie widzieliśmy model NMD City Sock, który nadchodzi w dwóch wersjach kolorystycznych. Do wyboru mamy wariant w granacie i kolorze bordowym. Oba kolory zostały również wykorzystane przy barwieniu klocków przy podeszwie. Z kolei wspomniana podeszwa to rzecz jasna Boost w kolorze białym. Oba warianty zostały wykonane z wodoodpornego Gore Texu.

Widoczne tu buty Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack pojawią się w ich sklepach stacjonarnych i sklepie online już 27 stycznia.

Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-1 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-2 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-3 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-4 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-5 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-6 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-7 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-8 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-9 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-10 Sneakersnstuff x adidas NMD CS1 Gore-Tex Pack-11

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: