- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneSneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu

Sneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu

Zajawka sneakersami to już nie tylko same kupowanie, noszenie czy zbieranie limitowanych edycji butów. Powstało już wiele pobocznych projektów jak na przykład obrazy, plakaty czy maski i plecaki wykonane z materiałów użytych przy butach.

Dziś mamy dla Was coś zdecydowanie bardziej szalonego i nietuzinkowego. Artysta i szef kuchni Yujia Hu postanowił przedstawić najpopularniejsze modele butów, za którymi szaleją tłumy za pomocą… sushi! Tak, dobrze czytacie. Przed Wami sneakersowe sushi. Za mocą ryżu, łososia czy nori stworzył on takie modele jak adidas NMD, Yeezy czy Air Jordan 1.

Zerknijcie na efekty jego prac na poniższych fotografiach i śledźcie jego przyszłe poczynania na jego koncie na Instagramie.

Sneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu-1 Sneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu-2 Sneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu-3 Sneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu-4 Sneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu-5 Sneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu-6 Sneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu-7 Sneakersowe sushi autorstwa Yujia Hu-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: