- Reklama -NIkeNIke

Solebox x Reebok Classic Workout Lo „Year of Fitness”

Chłopaki nie dają o sobie zapomnieć. Niemiecki Solebox ledwo co otworzył swój nowy sklep w Brukseli, a już prezentuje najnowszą kolaborację. Przed Wami najnowszy projekt na linii Solebox x Reebok Classic, który odbył się na modelu Workout Lo.

Widoczne tu buty zostały zatytułowane Year Of Fitness i jak się zapewne domyślacie główną inspiracją był właśnie fitness, a dokładniej ręcznik który przydaje się po ciężkim treningu. Cholewka buta imituje frotę i fakturę ręcznika. Została ona zabarwiona na jaśniutki białawy odcień. Skontrastowano to z brązową gumą na podeszwie. Dodatkowym smaczkiem jest tu fakt, że wspomniana podeszwa świecy w ciemnościach.

Premiera widocznych tu butów Solebox x Reebok Classic Workout Lo „Year of Fitness” przewidziana jest na 7 października w ich sklepach stacjonarnych i online.

Solebox x Reebok Classic Workout Lo Year of Fitness-1 Solebox x Reebok Classic Workout Lo Year of Fitness-2 Solebox x Reebok Classic Workout Lo Year of Fitness-3 Solebox x Reebok Classic Workout Lo Year of Fitness-4 Solebox x Reebok Classic Workout Lo Year of Fitness-5 Solebox x Reebok Classic Workout Lo Year of Fitness-6 Solebox x Reebok Classic Workout Lo Year of Fitness-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: