Hikmet Sugoer nie daje o sobie zapomnieć. Praktycznie co kilka tygodni serwuje nam jakąś nowość od swojej marki Sonra. Dziś zapoznam Was z najnowszą kolorystyką modelu Sonra Proto, a jej nazwa to Leylak. Poniżej znajdziecie jej zdjęcia oraz dowiecie się o premierze.

Założyciel i były właściciel sklepu Solebox zdecydował się postawić wszystkie karty na jeden kolor. Mowa tu o odcieniu Leylak, czy jak kto woli Flieder lub Lilac. Jak się zapewne domyślacie zamszowa cholewka została zdominowana przez kolor liliowy wpadający we wrzos. Na boku widzimy logotyp marki, góra toeboxa jest perforowana, natomiast beżowy skórzany kołnierz oddziela pas z odblaskowego materiału 3M. Wszystko to zostało postawione na białej podeszwie.

Teraz najważniejsze, kiedy i gdzie będzie można kupić najnowsze Sonra Proto „Leylak”? To limitowane do ilości 150 sztuk wydanie pojawi się w internetowym sklepie Sonra już 22 kwietnia. Dzień wcześniej będzie je można ogarnąć w zaprzyjaźnionych butikach 24 KILATES, Hanon Shop, Patta Amsterdam, SneakerGallery oraz SOTO.

Sonra Proto Leylak-1 Sonra Proto Leylak-2 Sonra Proto Leylak-3 Sonra Proto Leylak-4 Sonra Proto Leylak-5

Reklama
air jordan