- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Sony oficjalnie zamienia PlayStation Plus w usługę subskrypcji gier

Sony oficjalnie zamienia PlayStation Plus w usługę subskrypcji gier w celu konkurowania z Xbox Game Pass. Nowa usługa subskrypcji gier ma mieć ponad 700 tytułów w dzień premiery.

Po miesiącach plotek japoński producent konsol do gier w końcu oficjalnie ogłosił swoją nową usługę subskrypcji gier. Zachowując nazwę PlayStation Plus, nowa usługa połączy poprzednią wersję subskrypcji z PlayStation Now i zaoferuje trzy różne poziomy członkostwa.

Najtańszym poziomem będzie opcja Essentials, która została wyceniona na poziomie 10 USD miesięcznie. Co ona nam daje? Będziemy mogli pobrać do dwóch gier, a do tego dochodzą ekskluzywne zniżki. Na tym nie koniec. Otrzymamy jeszcze miejsce w chmurze na zapisane gry oraz dostęp do trybu online dla wielu graczy.

Następna w kolejności jest opcja nazwana Extra, która będzie kosztowała na budżet ciut więcej, bo 15 USD. Otrzymujemy to samo co poprzednio, a za te dodatkowe 5 dolców dochodzi dostęp do katalogu 400 gier do pobrania na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Jeśli jest do dla Was za mało to możecie przeskoczyć na poziom Premium. Ta opcja zbiera wszystko od poprzedników i podkręca ofertę 340 grami z PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3 i PSP.

Dla zainteresowanych nowe usługi Sony PlayStation Plus będą oferowane od czerwca bieżącego roku.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: