- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaJuż niedługo będzie można uruchomić Spotify za pomocą Siri

Już niedługo będzie można uruchomić Spotify za pomocą Siri

Według doniesień The Verge, Spotify wprowadzi w najnowszej aktualizacji iOS 13.1 długo oczekiwaną obsługę przy pomocy Siri.

Obecnie prowadzone są beta testy nowej funkcji, która pozwala włączyć na iPhone’ach przy pomocy Siri poszczególne utwory z różnych albumów i playlist ze Spotify. Dzięki temu dodatkowi w najnowszej aktualizacji iOS 13.1 mamy podobny dostęp do obsługi streamingu muzyki jak przy Apple Music, co zapewne ucieszy sporą część użytkowników tej platformy. Zapowiedzi mówią również o wsparciu przy słuchawkach AirPods, gdzie możemy powiedzieć „Hey Siri”, a następnie poinstruować ją, aby odtwarzała różne utwory.

Nowa funkcja pozwala włączać utwory ze Spotify za pomocą Siri na iPhonie, ale niestety obecnie nie działa na Apple Watch, ponieważ urządzenie Apple do noszenia na ręce nie ma w pełni dedykowanej aplikacji Spotify.

Jedną z rzeczy, która nie działa dobrze, jest próba odtwarzania podcastów za pomocą Siri, ponieważ Spotify próbuje wyszukiwać muzykę zamiast dedykowanych podcastów.

Spotify jeszcze oficjalnie nie informuje o nowej funkcji i daty jej premiery, ale źródła sugerują, że może ona nadejść w nadchodzących tygodniach, więc zdecydowanie wypatrujcie aktualizacji w najbliższej przyszłości.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: