- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSprawdźcie dokładnie nowe Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low

Sprawdźcie dokładnie nowe Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low

Zaledwie kilka dni temu zapowiadaliśmy zbliżającą się kolaboracje Instant Skateboards x Nike SB, która ma się odbyć na modelu Dunk Low, a już dziś mamy pełny i dokładny podgląd na efekt ich współpracy.

Całe przedsięwzięcie powstało przy okazji obchodów 25 lecia japońskiego skateshopu, więc mamy tu idealne zwieńczenie ich wieloletniej działalności, swego rodzaju nagrodę.

Sam projekt na pierwszy rzut oka wydaje się prosty, ale jeśli przyjrzycie się butom dokładniej to zobaczycie jak bardzo są wyjątkowe. Boczne panele i tył wykonano ze skóry w żywym odcieniu koloru niebieskiego, przy których widzimy czarny skórzany Swoosh przeszyty złotą nicią. Kołnierz w czerni to już rip stop nylon, czyli ten sam materiał, który pojawia się na języku. Obudowa toeboxa jest w jasnej szarości, przy czym panel na górze jest w delikatnym połysku i kolorze srebrnym. Biała podeszwa z antracytowym spodem oraz złoty napis na zapiętce wieńczą kwestie designu. Wisienką na torcie wydaje się głowa psa ze skrzyżowanymi truckami.

Szczegóły premiery butów Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low owiane są jeszcze tajemnicą, ale jak tylko dowiemy się czegoś nowego to od razu damy Wam znać.

Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low 0 Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low 1 Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low 2 Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low 3 Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low 4 Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcerepgod888
- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: