- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersTak wyglądają nowe Star Wars x adidas Stan Smith „Luke Skywalker”

Tak wyglądają nowe Star Wars x adidas Stan Smith „Luke Skywalker”

Współpraca na linii Star Wars x adidas nabrała rozpędu już w zeszłym roku, a rok bieżący wcale nie jest gorszy. Kolejną propozycją wspomnianej dwójki są adidas Stan Smith, których bohaterem jest „Luke Skywalker”.

W tym przypadku designerzy niemieckiej marki sięgają po absolutnego klasyka jakim jest model Stan Smith i wprowadzają szereg zmian i ciekawostek. Głównym bohaterem buta jest oczywiście Luke Skywalker, którego podobiznę znajdziecie na języku oraz wkładce. Mowa chociażby o zastąpieniu białej skóry jasnym płótnem, z którego skonstruowana będzie cała cholewka. Z kolei na niebieskiej zapiętce umieszczono logo Rebel Alliance.

Kolor niebieski wykorzystany na detalach to odwołanie do koloru miecza świetlnego używanego przez Luke’a, a biel to odniesienie do Cloud City, miejsce, w którym Skywalker w końcu dowiaduje się o swoim prawdziwym związku z Darthem Vaderem. Okrzyk „Noooooo!” z pamiętnej sceny filmu został umieszczony na spodzie lodowo błękitnej i półprzezroczystej podeszwie.

Jako ciekawostkę podamy fakt, że do butów dołączone będą lacelocki z napisem STAR WARS, a także przypinki z R2d2, Yoda, X-Wing oraz mieczem świetlnym. A kropką nad i ma być specjalnie zaprojektowane pudło nawiązujące do galaktyki.

Jeśli chodzi o ich dostępność i premierę to już teraz możecie szykować fundusze, ponieważ buty pojawią się w oficjalnym sklepie adidas w lipcu bieżącego roku.

Star Wars x adidas Stan Smith „Luke Skywalker”
Chalk White / Cloud White – Bright Blue
23 Lipiec 2020
FX9306
$120

Star Wars x adidas Stan Smith Luke Skywalker FX9306 1 Star Wars x adidas Stan Smith Luke Skywalker FX9306 2 Star Wars x adidas Stan Smith Luke Skywalker FX9306 3 Star Wars x adidas Stan Smith Luke Skywalker FX9306 4 Star Wars x adidas Stan Smith Luke Skywalker FX9306 5

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: