- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearStone Island stawia na trzy nowe wzory kamuflażu

Stone Island stawia na trzy nowe wzory kamuflażu

Wracamy do włoskiej marki Stone Island, a to za sprawą ich świeżych propozycji na sezon wiosenno letni, ale tych, które skupiają się na wzorach kamuflażu.

W tym przypadku designerzy tej kultowej marki postanowili eksplorować zagadnienia kamuflażu i estetykę napędzaną wojskiem. Na odzieży wierzchniej zinterpretowano trzy różne wzory mimetyczne, każdy z inną i złożoną techniką tekstylną. Efektem ich wytężonych prac są następujące wzory: Desert, Big Loom i Devore, odpowiednio w kolorze czerwonym, niebieskim oraz zielonym.

Przy wzorze Desert otrzymujemy pozycje, które są mieszanką bawełny i materiału Cordura. Na całość został naniesiony 3-kolorowy nadruk pigmentowy z dodatkowym czarnym wzorem i błyszczącym nadrukiem poliuretanowym. Przy Big Loom postawiono na materiał żakardowy. Z kolei przy devore wzór kamuflażu na nylonowej bawełnianej tkaninie powstał w wyniku złożonego procesu nanoszenia wzoru i farbowania odzieży.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami i kolekcją Stone Island Camo, a jeśli chodzi o dostępność to wersje Desert są już do kupienia w ich sklepie online, natomiast pozostałe dwie pojawią się w ciągu nadchodzących dni.

stone island camo ss20 2 stone island camo ss20 1 stone island camo ss20 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: