- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearStone Island prezentuje kolekcję Ghost Pieces na wiosnę i lato 2020 roku

Stone Island prezentuje kolekcję Ghost Pieces na wiosnę i lato 2020 roku

Po krótkiej przerwie powracamy do marki Stone Island, a to za sprawą ich najnowszej kolekcji Ghost Pieces, z którą zapoznacie się poprzez wklejone poniżej zdjęcia i video.

Nowa kolekcja wywodząca się z koncepcji kamuflażu jest całkowicie monochromatyczna. Charakterystyczna metka włoskiej marki stworzona w specjalnej wersji, aby wtopić się w odzież, do której została przymocowana.

Poszczególne pozycje z prezentowanej tu kolekcji zostały wykonane z materiału o nazwie Poliestere Stretch 5 L. Jest to ekskluzywna tkanina stretch składająca się z podwójnej warstwy tkaniny poliestrowej wykonanej z bardzo cienkiej przędzy. Dwie wewnętrzne powierzchnie tkaniny są połączone z oddychającą, wodoodporną i wiatroodporną membraną. Pomiędzy nimi znajduje się wewnętrzna, cienka warstwa PrimaLoft 60g o wyjątkowej zdolności izolacyjnej.

W ofercie włoskiej marki znalazły się płaszcze, lekkie kurtki, jak również kamizelki, spodnie i bluzy. Designerzy postawili na czernie, granaty, jak również na kolor brązowy oraz biały.

Nowości Stone Island z kolekcji Ghost Pieces kupicie w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: