- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearStone Island prezentuje nowości z kolekcji Nylon Metal Ripstop-TC

Stone Island prezentuje nowości z kolekcji Nylon Metal Ripstop-TC

Stone Island zaprezentowało właśnie nowości Nylon Metal Ripstop-TC ze swojej jesienno zimowej kolekcji na 2019 rok. Poniżej znajdziecie krótkie video, które zapozna Was dokładniej z ich świeżymi propozycjami.

Marka zorientowana na badania i projektowanie kontynuuje wykorzystywanie jednego z najbardziej popularnych materiałów, przy czym trójwarstwowa struktura przędzy nylonowej – która wykorzystuje szary wątek i biel, a także gotowe do barwienia kolory osnowy – stanowi podstawę dla wyjątkowego metalicznego połysk, dzięki czemu jest to jeden z najbardziej wszechstronnych tekstyliów włoskiej marki.

W ofercie znajdziemy kilka różnych pozycji, począwszy od ciężkich, a kończąc na lżejszych elementach odzieży, spodniach i akcesoriach. Poszczególne elementy zostały podwójnie zabarwione w różnych przyciągających wzrok kolorach, oferując różnorodne odcienie, które dodatkowo wzmacniają wygląd materiału. Wszystkie elementy z kolekcji Nylon Metal Watro Ripstop zostały wewnątrz pokryte żywicą, aby pomóc w odparciu łagodnego wiatru i deszczu.

Nowości z kolekcji Stone Island z kolekcji Nylon Metal Ripstop-TC sa już dostępne w ich sklepie online pod tym linkiem.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: