- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Stone Island zapowiada swój kolaboracyjny projekt z New Balance

O wspólnej kolaboracji na linii Stone Island x New Balance usłyszeliśmy pierwszy raz kilka miesięcy temu. Dopiero teraz obie strony uchylają rąbka tajemnicy pokazując pierwsze zdjęcia zdradzające efekty ich wspólnej pracy.

Na Instagramie firma odzieżowa z Ravarino we Włoszech ujawniła elementy butów, które rozwija wraz z centrum innowacji produktowych New Balance. Oczekuje się, że współpraca pomiędzy obiema stronami zaowocuje gamą świetnych i dopracowanych produktów, które odzwierciedlą etos obu marek. Nowe propozycje mają być skrzyżowaniem wydajności i komfortu, które uzyskano dzięki analitycznemu podejściu do innowacyjnego projektowania opartego na danych, które odzwierciedla również wyłaniającą się wizję estetyczną.

„Nasza współpraca z Stone Island jest nie tylko zakorzeniona w innowacjach w zakresie wydajności, ale także podnoszeniu naszych wspólnych wartości najwyższej jakości wykonania i najwyższej jakości produktów” – powiedział Chris Davis, dyrektor ds. marketingu New Balance.

Do premiery pozostały już tylko dni, więc na spokojnie zapoznaj się z poniżej załączonymi elementami butów, które zaprojektowano na linii Stone Island x New Balance Tokyo Design Studio.

Stone Island x New Balance Tokyo Design Studio zajawka 1 Stone Island x New Balance Tokyo Design Studio zajawka 2 Stone Island x New Balance Tokyo Design Studio zajawka 3

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: